| Tha_Brunetzik_1998 a întrebat:

ma numesc Madalina si as ruga pe cei ce cunosc sa ma ajute sa gasesc un film.
Este vorba de un baietel nou nascut care este pus intr-un cosulet si pus pe apa, nu mai stiu exact cum a ajuns si ce a facut dar imi amintesc ca a fost infiat de o familie de cercetatori si el avea la gat un lantisor cu un colier si pe acel colier era un sarpe si orice patea copilul sarpele venea si il apara.m-as bucura enorm sa ma puteti ajuta.Va mulumesc frumos :*

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/......ris-14588/ Al saptelea manuscris ( The Seventh Scroll ) si mie mi-a placut mult acest film... cred ca acesta este cel pe care il cauti!

| Tha_Brunetzik_1998 explică (pentru Mayhem666):

Iti multumesc din suflet acesta este ..multumesc frumos te pup

| Tha_Brunetzik_1998 explică (pentru Mayhem666):

Mai am o mica problema ..nu gasesc subtitrarea in romana la acest film.:* ..mai putea ajuta cu asta?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Tha_Brunetzik_1998):

Intra aici http://subtitrari.exsto.ro/. De aici poti gasi subtitrari in romana sau in orice alta limba, dar trebuie sa le dezarhivezi cu WinRAR. Mult Succes. Ma bucur ca am putut sa te ajut.