| AlyGreenEyes a întrebat:

membrii TPU!
Probabil ati auzit de telenovala "Nini" de pe Disney Channel.Sincer as vrea sa o urmaresc dar nu am reusit sa o vad seara de seara si am ramas putin in urma cu povestea.
Imi puteti spune mai multe despre povestea si legatura dintre Martin, Huan, Axel, Abel si cele doua fete Lola si Sofia(nu am inteles unele scene datorita lipsei de informatie)?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AnnaMaryStar a răspuns:

Martin este cu Sofia si a aflat si Huan, dar este indragostit si de Lola.Axel este fostul iubit a lu Lola, iar Lola este cu Abel.Huan comploteaza cu Axel pentru al distruge pe Martin pentru ca Huan vrea sa faca in asa fel incat sa se desparta Sofia de Martin pentru ca daca se despart Huan va face in asa fel incat Sofia sa redevina iubita lui.

1 răspuns:
| dede070707 a răspuns:

Pff. eu n-am auzit. in fine