| belabel1 a întrebat:

mi-a povestit cineva despre un film cu o fetita careia ii placeau caii.intr-o zi aceasta se duce cu o prietena de-a ei sa calareasca dar in urma unui accident aceasta ramane fara picioare(sau le are dar nu poate merge)si prietena ei moare(credthinking)dupa aceea calul ei devine salbatic si impreuna cu un antrenor reusesc sa-l dreseze(nu mai stiu exact daca era chiar asa)stie careva cam care ar putea fi numele filmului?

1 răspuns:
| CreațaMăăă a răspuns:

Interesant filmul.Cam greu raspunsul.Incearca fara si calulbig grin Nu stiu cum sa se numeasca.Scuzesad