| Kadorin a întrebat:

Buna,mi-ati putea sugera si mie un anime sau un serial care sa se asemene cu Inuyasha si sa aiba:dragoste, comedie si actiune.
Multumesc anticipathappy

4 răspunsuri:
| ragemvp a răspuns:

Iti recomand sa te uiti la Chuck. e serial. dragoste, comedie, actiune. tot ce vrei :-D

| 拉维尼亚 a răspuns:

Gravitation, dar sa stii ca este shonen-ai! Mie mi-a placut mult sper sa-ti placa si tie! Este singurul e acest fel pe cvare il stiu

| Dexter94 a răspuns:

Da. Iti recomand sa te uiti la yu yu hakusho, naruto, dragon ball zwinking sunt bestiale