| Loredana96 a întrebat:

Buna o sa fie si anul acesta burlacul?Sau next top model?Cind?

Răspuns Câştigător
| adda004 a răspuns:

Buna! burlacul a inceput deja...dar oricum ai pierdut mare lucru fiindca au fost doar 2 episoade. burlacul se numeste Vladimir Draghia.
insa de next top model nu sunt sigura...deocamdata nu am aflat mare lucru decat ca fa incepe dupa ce se va termina burlaculwinking doar nu se pot difuza amandoua in aceeazi si aceeasi ora.pa!:*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mona01 a răspuns:

Burlacul a inceput deja.Se numeste Vladimir Draghia si il poti vedea in fiecare joi pe antena1 de la 20:20

| Deyush08 a răspuns:

Burlacul a inceput deja. In fiecare joi, de la 20 : 00, ca de obicei. Si presupun ca dupa ce se va termina emisiunea, va incepe si NTM. Eu mai degraba m-as uita la NTM decat la Burlacul.