| DyannaElena a întrebat:

Orasul Mystic Falls(din serialul the Vampire Diaries) chiar exista si arata asa? Sau stiti voi vreun oras din america asemanator cu acela?

Răspuns Câştigător
| truesensation a răspuns:

Pe tine cred ca te intereseaza fel in care orasul este aratat in film. Toate oraselele din S.U.A. sunt in stilul orasului Mystic Falls.

13 răspunsuri:
| SDC a răspuns:

Http://vampirescrib.blogspot.com/......s-are.html da exista orasul, in america!

| Katherine3003 a răspuns:

De fept orasul mistyc folls nu este un oras inventat de scriitoarea L. J. Smith. Serialul a fost filmat in canada. sper ca te-am ajutat.

| Crinaaaaa a răspuns:

Nu exista

| AddictedToLife a răspuns:

Mystic Falls exista!:)Ca in serial el este localizat in S.U.A, Virgina si are chiar site oficial! http://www.mysticfallsva.com

| MagdaKathy a răspuns:

Nuuu Mistik Falls nu exista...a fost creat special pentru acest serial...voi nu va interesati deloc?

| AndreeaMuffin a răspuns:

Nu exista. Este pura inventie big grin

| Satena_D-soara_1991 a răspuns:

Nu este chiar un oraş, ci este o rezervaţie naturală happy.

| dia5 a răspuns:

Site-ul pe care toti il postati aici este facut pentru film happy daca tot ati gasit site-ul macar cititi ce este pe acolo...nu exista happy

| Alexinnio a răspuns:

Orasul in care filmeaza ei se cheama Convigton, este la sud este de Atlanta din statul Georgia iar pensiunea Salvatore este intr-un oras numit Sandy Springs la nord de Atlanta tot in Georgia, nu are nicio legatura cu virginia.

| SendItToMe a răspuns:

Nu exista. fimarile au loc in Covington, Georgia

| Dedeyutza99 a răspuns:

Da exista orasul. uite aici http://www.mysticfallsva.com/

| Bors_Nelu_1990 a răspuns:

In Conyers Georgia este filmat The Vampires Diaries, asta este orasul!

| CristinaAnghelescu2002 a răspuns:

Da! Orasul Mystic Falls exista! Cum adica nu exista? Exista! Arata la fel ca in film!