| ioana_3915 a întrebat:

pe film cafe a fost difuzat in luna februarie sau pe la inceputul lui martie (nu mai imi amintesc) un film despre o fata. si cam ata laughing prima secventa din film este cum se catara ea pe franghie la ora de sport. Heeeelp vreau numele filmului.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Așa multe amănunte ne oferi surprise? Eu zic să mai reduci din ele laughing.

| ioana_3915 explică (pentru floresdemayo):

Offf stiam eu ca prea am detaliat filmul laughing pai stiu ca fata era un pica mai plinuta nu prea populara si cred ca era blonda si ca s-a dus la o petrecere si de acolo o plecat cu un baiat, pana acolo am vazut

| Keith a răspuns:

Fingerprints.

| ioana_3915 explică (pentru Keith):

Nu e acela, oricum multumesc