| BlueRose1 a întrebat:

pe proTV se difuza acel serial "mesaje de dincolo" stiti cumva daca mai estesad si daca da imi spuneti si ora la care se difuzeazasad va multumesc:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| NoName1234 a răspuns:

Da, la AXN sigur ca ma uit la el tot timpul! Uite aici cand e http://www.axn.ro/shows/mesaje-de-dincolo
:)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valyy eu am incercat la adresa recomandata de voi pe axn si nu merge ce trebuie sa fac?

| Azm a răspuns:

Nu stiu orele, dar din cite am vazut este difuzat si de AXN.