| onutzaony a întrebat:

Pentru cei care s-au uitat la Naruto... Chiar si in Shuppiden... Ce cupluri se vor forma? Sasuke o va iubi pe Sakura? love struck. Sau alte cupluri. Se vor forma? Mersii mt:*!

Răspuns Câştigător
| edy132 a răspuns:

Am vazut toate episoadele de pana acum. In naruto shippunden Hinnata ii marturisste sentimentele sale lui Naruto, pe care le simte fata de el. A fost episodul meu preferat am crezut ca nu o va face niciodata.Probabil se va forma un cuplu, dar inca mai sunt episoade cu amintiri.

1 răspuns:
| onutzaony explică:

Mersi Mult! Mai astept raspunsuri!