| iris2131231 a întrebat:

Pentru cei care se uita la,, The Vampire Diaries ". In episodul 15 Katherine s-a dus in iad. Va reveni?

5 răspunsuri:
| BiaaMikaleson a răspuns:

Poate ca fantoma. Pe vampirediaries.wikia.com scrie ca e decedata, deci, poate va aparea ca o fantoma.winking

| Rebecca123 a răspuns:

Nup..nu va mai reveni pentru ca deja a murit si este si aproape sfarsitul sezonului si vor gasi alte chestii mai interesante si palpitante ca de katherine ne-am plictisit laughing

| danyello30 a răspuns:

Daca vrei sa vezi cele mai noi si cele mai bune filme fara reclama stresanta si obositoare intrati pe www.filmefree.org, l-am gasit din intamplare si sunt incantat de acest site...
Bafta!