| maryse_9270 a întrebat:

pentru cine a vazut filmul "Interview with the vampire" , cu Brad Pitt si Tom Cruise , am doua intrebari: 1. Am citit si eu cateva articole in care era vorba despre acest film , din ce am dedus eu Lestat il iubea pe Louis, asta ar zice mai multi, dar nu suntem siguri .Lestat chiar era gay si il dorea pe Louis, eu asta m-am intrebat si prima oara cand am vazut filmul deoarece la sfarsitul filmului Lestat zice: "Si cu cat ma respingeai mai mult cu atat te doream mai mult,nimeni nu-mi putea rezista,nici macar tu, dar ai incercat Louis."
2. Claudia si Louis aveau o relatie (adica iubit si iubita) ?
Funda raspunsului care ma lamureste!

Răspuns Câştigător
| midnight12 a răspuns:

O da, bun film love struck l-am vazut la recomandarea profului de religie acum 1 an
oricum nu era gay, cred ca era o fraza celebra, iar la 2, se infiripase ceva intre ei, insa nu era 'oficial'

2 răspunsuri:
| fuzzy6 a răspuns:

Citeste cartea si o sa te lamuresti singura happy sau ti-e lene?

| maryse_9270 explică:

Cel mai bun, iar louis::X:X