| Alesia1234 a întrebat:

Buna! Pentru cine s-a uitat, cum vi s-a parut serialul The Haunting of hill housen (Casa bantuita)? Merita vazut? Are un final neasteptat?

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Bun serialul. Poveste interesanta, atmosfera faina, niste jumpscare-uri sa te mai sperie din cand in cand, tot ce trebuie. Si al doilea sezon merita vazut, nu e la fel de bun ca primul, dar nici asa de rau pe cat ai crede daca ai vedea nota de pe imdb laughing.

| Dintrebare a răspuns:

Mie the haunting of bly manor mi-a placut mai mult decat the haunting of hill house. Cel despre care zici tu e mai de speriat, ca sa zic asa. Eu nu am perceput ca a fost neasteptat finalul, dar probabil depinde de fiecare cat de atent e la toate detaliile in timp ce se uita.

| Amethyst01 a răspuns:

După părerea mea, una dintre cele mai bune producții horror din ultima vreme. Super plot, personaje, final, tot.