| perenasop a întrebat:

Pentru fanii Amuto Shugo Chara imi spuneti va roog puppy dog eyes episoadele in care apar secvente cu Ikuto si Amu? big grin. Goome [-O

1 răspuns:
| xAlice a răspuns:

Pai,in ep 1, in inceput happy Apoi in ep 3 [faza la bucatarie parca] in ep 4 [faza cand e de la baie]winking si parca de 20 la 23/24, faza cand e furata una dintre Shugo ^^ Nu mai tin minte exact, dar stiu si ca in ep de la 30 in sus, si la sfarsit, in ep 100-101-102 Daca ai fi pus intrebarea mai demult [cand eram fan shugo BiG] as fi zis mai multe, dar nu mai stiu sad