| KingJulien a întrebat:

Buna pentryu cei care au vazut twilinght (toate)edward o transforma pan` la urma pe bella?big grin

Răspuns Câştigător
| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Buna! da o transforma in breaking dawn care va fi impartit in 2 parti prima va aparea anul acesta iar a doua anul viitor

3 răspunsuri:
| LauraMB a răspuns:

O s-o transforme edward pentru ca bella ramane insarcinata si o transforma cand naste pentru ca copilul ei era pe jum vampir si daca nu o transforma murea.

| Nede a răspuns:

Nu

| UnZambetTeRog a răspuns:

Da. A trebui sa o transforme altfel ea murea.batting eyelashes