| andutzica a întrebat:

poate sa imi spuna cineva care a citit cartile the vapire diaries ce se intampla la sfarsit, adica daca Damon sau Stephan mor?

Răspuns Câştigător
| truesensation a răspuns:

Buna...pot sa iti spun ca Damon in carti moare, la fel si Katherine dar dupa cum ai observat filmul nu respecta intru totul firul actiunii din carti.In cartea a3a Elena formeaza un cuplu cu Damon, dar in film acestia doar s-au sarutat intr-un moment greu al Elenei.Iar acum din ceea ce am vazut se reaprinde dragostea dintre ea si Stefan happy

1 răspuns:
| andutzica explică:

Din ce cauza, si ce se va intampla cu elena?