| Gabitza a întrebat:

Buna prieteni happy
Am o intrebare... unde pot vedea si eu episodul 30 din telenovela "suflet ratacit"? Am cautat dar nu am gasit... si vreau sa gasesc neaparat piesa pe care o canta Marcelo love struck
Multumesc! Apreciez orice efort. acord fundita raspunsului corect, iar celorlalte raspunsuri vot! Multumesc si o zi frumoasa happy

Răspuns Câştigător
| AlexaS a răspuns:

Care piesa cea cu Lolita care o canta la foc sau no me dejes?
oricum daca le vrei imi trimit mesaj si iti dau id-ul sa ti le dau pe mess iar telenovela o poti vedea aici si eu am cautat mult timp pana am gasit
da vezi ca nu sunt ep cum se dau pe acasa adica acum pe acasa daca e la ep 30 pe situl asta e cred ca 26 sunt altfel gestionate ep

http://telenovelasyseries-jutbrux.blogspot.com/......iendo.html

1 răspuns:
| AaaMoods a răspuns:

Intra pe siteul peteava.ro cauta acolo!
Succes!