| LollyPoop a întrebat:

Pt cei care va uitati la narcisa salbatica(narcisa iubiri nelegiuite) in episodul de pe 15 si 20 apar in film ca "ingrid" vreau sa va uitati si sa imi spuneti ce parere aveti multumesc :*

4 răspunsuri:
| Kίđđίєױ a răspuns:

Cum adica...stai fata aia care a vorbit pe chat cu un strain.si bla bla bla bla... daca este ea.mmmhmm.binisor.laughing

| LollyPoop explică (pentru Kίđđίєױ):

Da eu sunt si vreau pareri despre cum am jucatwinking

| Kίđđίєױ a răspuns (pentru LollyPoop):

Foarte dragut.pentru o incepatoare si sa nu iei asta ca un insult...esti foarte norocoase.mie mi-au spus multi oameni si profesori sa merg la o scoala de actorie caci ma pricepi destul...big grin

| Kίđđίєױ a răspuns:

Mmmhmmm.bun deci din raspunsul pe care vi l-am dat par o analfabeta...pur si simplu am gresit.reformulez"esti foarte priceputa pentru o incepatoare si sa nu iei asta ca pe o insulta.big grin.mie mi-au spus multi sa ma duc la o scoala de actorie inclusiv profesori de actorie.Numai bine.pa,pabig grin