| tarantulaverde a întrebat:

Buna,puteti sa-mi dati niste exemple de filme cum ar fi :unknoun, va rog sau filme gen :cum aau plecat u familie sau niste tineri intr-o calatorie si am murit sau cum au ramas pe o insula sau nu stiu cum un avion a ajuns p eu insula sau vapor sa scufundat, ceva interesant dar sa fie nu mai veci de anul 2000 va rag mult

4 răspunsuri:
| alberto321 a răspuns:

Uita-te la evil dead cauta pe google este super tare dureaza 91 de min

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa iti placa filmele pe care ti le las.
Sunt ai mult despre adolescenti.
1. Lol
2.Remember me.
3. Blue Lagoon: The Awakening (aici 2 elevi, o fata si un baiat ajung pe o insula si stau acolo mai mult de un an)
4.The Lucky One
5. Dear John
6. Twilight.( vezi ca are mai multe parti)
7. Water for Elephants

| faramatania a răspuns:

The Beach
Blue Lagoon
Lovewrecked
Life Of Pi
A Perfect Getaway
Cast Away

| oEllao a răspuns:

- Shark Attack
- Croaziera infernala
- Horror club ( Clubul groazei ) happy
Sper ca te-am ajutat!