| DennDenisa a întrebat:

Bună!
Recent am descărcat aplicația mobilă (Android) Movie Play Box. Sunt chiar mulțumită, dar am o problemă cu subtitrarea unor episoade ale unui serial (Body of proof - Autopsia crimei, dar nu e acesta singurul exemplu). Mai exact subtitrarea nu e sincronizată cum trebuie, replicile merg înaintea imaginii și mă derutează. Am încercat și cu VLC Player și MX player parcă, dar la fel. Cum aș putea să le sincronizez?
Mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
| ovidiu123432 a răspuns:

Bună, iti recomand sa actualizezi aplicatia sau sa o reinstalezi, poti sa dai si un restart la telefon.
Daca la restul iti merge cum trebuie asta inseamna ca asa au facut ei subtitrarea.

| DennDenisa explică (pentru ovidiu123432):

Am încercat fiecare lucru si nimic. Asta e, probabil asa sunt subtitrarile. Multumesc!

1 răspuns: