| valentina345 a întrebat:

Buna !Recomandati-mi si mie niste filme horror bunehappy Fundahappy

6 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Cele mai bune filme horror

Haute tension
Wrong Turn
Wrong Turn 2: Dead End
Wrong Turn 3: Left for Dead
Jeepers Creepers
Jeepers Creepers 2
The Village
Albino Farm
Dead Silence
The Silence of the Lambs
Red Dragon
The Rite
Alone in the Dark
Alone in the Dark II
The Tooth Fairy

Sursa: http://www.cinemagia.ro/liste/cele-mai-bune-filme-horror-4022/

| valentina345 explică:

WOW big grin multumesc mult pentru ideiibig grin:*

| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

The grudge, puppet chucky, bloody mary urban legend, the ring 1 si 2, Contesa insangerata,intuneric total,Ingropati De Vii, Slither,Amityville,Poltergeist(ai grija cica e blestemat),Insidious, Paranormal activity 1, 2 si3

| Slayzor a răspuns:

The Hatchet (povestea clasica cu grupul de tineri care se duc de Halloween intr-o mlastina, fug de crocodili si ajung la o casa unde e un zombie)
12 Ghosts (un tip cumpara o casa si se muta cu familia acolo dar acolo sunt si 12 fantome (fiecare cu povestea proprie) care vor sa prinda a 13-a lor fantoma (noul proprietar al casei))

| Jodelle a răspuns:

Amusement, este singurl film care m-as speriat mai serios si m-a tinut in suspans, mai sunt filme de groaza dragute dar eu una nu am gasit filme care sa ma sperie pe bune.

| zRainbowx3 a răspuns:

The last exorcism [ ultimul exorcism]
Friday 13th [Vineri 13]
si uite aici alte filme horror :

http://www.youtube.com/watch?v=nWZTloxIGVY&feature=related