| AnutzDragutz a întrebat:

Scuze ca este o intrebare pentru a conversa si scuze ca nu am postat-o la categoria " conversatii " dar am avut de ales intre aceasta si " filme si seriale " si am ales-o pe a 2-a.

Dar nu ma mai pot abtine! Ma uit la iubiri secrete si nu stiu ce se intampla! De ce Ioana e asa? Din cauza substantei? Madalin chiar moare? Sunt asa de confuza! big grin Ce parere aveti? happy Daca dati un raspuns "concret" sa spunem, dau fundita kiss

2 răspunsuri:
| robertzica a răspuns:

Ce? Madalin? Nu va muri dar va fi prins la un timp de Capone! big grin

Răspuns utilizator avertizat