| hymera a întrebat:

Cand eram mai mica ma uitam la o telenovela pe TVR1, imi placea foarte mult. A fost difuzata de doua ori. Nu e nici "Tradarea", "Portul miracolelor", "Razbunarea", sau "Inima de rrom". Telenovela era tot in limba spaniola, cu o fata mai inchisa la culoare, care ajunge intr-o casa de bogatasi, ea locuia inainte la malul marii. Avea ceva un talisman la gat... Aveti idee? Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| byabyaby a răspuns:

Sclava izaurathinking

| Magda267 a răspuns:

Pai probabil te referi la,, Sclava Isaura"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isabel in cautarea iubirii ( negra consentida)...asa se numeste