| EnciuMarianemmy1 a întrebat:

Bună seara. Caut și eu un film indian, nu mai știu cum se numește, era o fată și un băiat, fata a fost în club, s-a îmbătat, iar băiatul a dus-o la hotel după care băiatul i-a dat provocare fetei să meargă la liceu în colanți și deasupra chiloții, iar fata i-a dat provocare să fure un trandafir să i-l aducă în dinți și să meargă pe bicicletă fără șa până la ea acasă.

1 răspuns:
| DjSannan a răspuns:

Mi se pare că filmul pe care îl cauți se numește "Dilwale Dulhania Le Jayenge" (DDLJ). Este un film indian de dragoste și comedie, lansat în 1995 și regizat de Aditya Chopra. Povestea filmului urmărește aventurile lui Raj (interpretat de Shah Rukh Khan) și Simran (interpretată de Kajol), care se întâlnesc în Europa și încep să se îndrăgostească unul de celălalt. În final, Raj îi propune lui Simran să vină în India și să se căsătorească cu el, iar ea acceptă. "Dilwale Dulhania Le Jayenge" a devenit unul dintre cele mai de succes filme indiene din toate timpurile și a fost apreciat pentru povestea sa romantică, muzica sa și prestațiile actorilor