| PyrusDarkus a întrebat:

Buna seara! Caut un film Horror, cu actiunea intr-un tren, din ce tin minte, personajele sunt: o femeie tanara, un barbat (om de afaceri, arogant, fricos), un cuplu de batranii. Trenul se opreste dintr-o data chiar langa o padure, toata lumea iasa din tren afara, insa, dupa un timp, sunt atacati de niste monstrii, atac in urma caruia barbatul din cuplul de batranii este infectat de un monstru. As vrea sa imi spuna cineva numele filmului

1 răspuns:
| ynad0987 a răspuns:

La cum ai descris, pare să fie "Train to Busan"! Dă un play la trailer și vezi, poate e ăsta!