| Bulboacă10Teo a întrebat:

Stie cineva ceva de continuarea filmului Titanic,, Jack s back" in care Jack revine la viață? A apărut? Sau când apare pentru că trailerul îl știu de cel puțin un an.

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

"Titanic II Jack is back is a fan-made trailer of an unexisting movie claimed to be a sequel to James Cameron Titanic. The creators used cut scenes from several Leonardo DiCaprio movies like The Basketball Diaries, Romeo + Juliet, Titanic, The Beach, Catch me if you can, Demolition Man and The Aviator.
Other movies used are: The Abyss, Hulk, In the Mouth of Madness, Escape from Alcatraz, The Shawshank Redemption, Con Air, Se7en, The Interpreter, Primal Fear, The Fugitive, Forever Young, Spider-Man 2 and UHF. Also audio from Contact and The Bourne Supremacy were taken to assemble the 'movie'."
http://www.quora.com/Who-made-the-movie-Titanic-Jack-is-Back

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

NU va exista un titanic 2 cu di caprio pentru ca acesta nu doreste sa mai joaca in vreo continuare ceva, acel trailer este un fan mode realizat profi dar este o mica inselatorie daca pot sa-i zic asa.Cineva de pe net a spus candva comentant la o postare care avea acest subiect citez "No, it is fan made.

Its convincing at first, but a second time in watching the trailer easily shows that it is fake, it would laughably bad if it was real."

De ce cred eu ca nu se va face un Titanic remake, continuare, presequel, aftersequel orice pentru simplul fapt ca Titanic a fost foarte foarte bun la incasari este coniderat cel mai bun film la incasari all the time! si in plus are atatea oscaruri, cine s-ar incumeta sa faca o continuare la aceasta capodopera? daca va fi un FAIL? este riscant...dar asta este doar opinia mea.

| Sn4k3 a răspuns:

Nu o sa apara niciun Titanic 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba ai palaria aia de absolvent de facultate pe cap laughing
sau ai intrebat la misto?

| IonutCG90 a răspuns:

Salut, initial cand ti-am citit postarea am crezut ca ai fumat mult mult. Dar se pare ca astia chiar au facut si o tampenie de genul. In fine, oricum Jack traieste sa stiti, a descoperit elixirul tineretii in 1908 si de atunci s-a facut actor, si-a schimbat si numele, acum i se spune Leonardo Di Caprio. big grin

| beck2804 a răspuns:

Nu se face niciun titanic 2 iar toate secventele cu continuarea acestui film sunt facute de fani. este foarte usor sa te lasi pacalit

| Trafia a răspuns:

Am vazut si eu video si chiar pare real. Din nefericire este fake. Nu va aparea filmul.
Si eu am crezut ca e real ca pare foarte real trailer-ul dar nup. Am ramas dezamagita cand am aflat sad