| cakeflup a întrebat:

Bună seara TPU. Am văzut recent filmul In Time (2011) şi m-au impresionat ideea şi povestea. Mi-a plăcut foarte mult chiar. De aceea va rog să îmi listaţi câteva filme asemănătoare (la fel de bune sau chiar mai bune), şi vă rog să răspundeţi doar dacă a-ţi văzut filmul. Mă interesează ideea filmelor să fie diferită...chiar dacă asta include şi puţin romantism.
Mulţumesc aniticipat!

10 răspunsuri:
| bLow a răspuns:

Filmul se poate viziona aici http://filme-subtitrate.eu/? p=214 pentru cei care sunt curiosi. In rest incearca pe filme-subtitrate cakeflup.

| bLow a răspuns:

Poftim til dau eu Ninja ce precizat rob mai jos http://filme-subtitrate.eu/? p=216 funda?

| cakeflup explică (pentru bLow):

Mă voi uita la Ninja, dar nu online subtitrat deoarece nu îmi place. Dacă filmul se încadrează cerinţelor mele îţi voi da fundă!

| RRux a răspuns:

Http://www.facebook.com/pages/Movies-World/300943666602105 Aici gasesti foarte multe filme. Poti sa dai si like la pagina. Ma ajuti si pe mine in felul acesta ;;)

| Kate99098 a răspuns:

Upside down, push(2009),After Earth,The Mortal Instruments, The Host, The Fith Element, I am number 4, The Lovely Bones(pe asta nu l-am vazut inca)

| Kate99098 a răspuns:

Si Beautifel Creatures

| mihailovna a răspuns:

L-am privit si eu aseara...intr-adevar In Time e ceva ft interesant. As putea sa iti recomand `Crazy, Stupid, Love` sau "One day"

| cakeflup explică (pentru mihailovna):

Sincer, Crazy.Stupid.Love nu seamănă deloc, oricum l-am văzut şi mi-a plăcut, dar chiar nu seamănă. One Day din câte am văzut nu e aşa grozav!

| mihailovna a răspuns:

L-am privit si eu aseara.intr-adevar In Time e ft interesant. As putea sa iti recomand "Crazy, Stupid, Love", "One day",

| rob99 a răspuns:

Cauta filmele astea 1amurg 2new moon 3eclipse 4 braking dawn sunt in ordine de aparitie si cauta si filmul ninja doar ninja o sa iti placa