| bollbimbi a întrebat:

Buna seara tuturor. Saptamana trecuta am vazut un serial, politist pe Prima Tv. Foarte frumos, ba chiar genu meu(politist).As dori daca se poate sa ma ajutati, prin al gasi. L-am cautat pe toate site-urile ce zifuzeaza seriale si din pacate pe niciunul nu am reusit sa-l gasesc. serialul are numele pod prikritieo-undercover misiune la sud de dunara, va rog frumos daca puteti sa ma ajutati sa-l gasesc sau sa-mi dati un link unde pot sa-l gasesc

3 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

O familie de poliţişti, cred ca se numeste.

| faramatania a răspuns:

Acest Undercover:Misiune la sud de Dunăre este un serial bulgăresc și îl vezi si tu pe Prima Tv, online nu-l găsești.

| bollbimbi explică:

Pai nu ar trebui sa-l gasesc online?