| claudiuflorin a întrebat:

Vrem sa facem un film... drama la spital. cunosc un regizor. si. iti trebuie aprobare? Poti oare sa filmezi filmul in spital? doar intr-un loc special stiu eu pe platourile de filmare de la buftea.

Răspuns Câştigător
| zozo74 a răspuns:

Da necesita aprobare scrisa daca filmati un film comerical( adica o productie din care vei castiga bani ) necesita aprobare scrisa de la institutie sau de la primaria orasului depinde in ce locatie filmati. Succes. Funda?!