| anonim_4396 a întrebat:

BUNA! spuneti-mi cel mai tare film pe care l-ati vazut vreodata.
Funda.

Răspuns Câştigător
| Jee354 a răspuns:

Mirrors 2, Warm Bodies, Stoker, Los ojos de Julia, Silent Hill: Revelation 3D,Prometheus,Resident Evil:Retribution,The Apparition, Snitch, Olympus Has Fallen, Vehicle 19, Zero Dark Thirty, The Host, OblivionDead Man Down.
Astea mi-au placut la nebunie.O parte sunt horror o parte de actiune.Bafta si sper ca te-am ajutat.

9 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

August Rush

| AndaDaniela a răspuns:

Razboiul mintii! E super tare! Vizionare placutahappywinkingtonguebig grin...

| BitKode a răspuns:

Undisputed 1,2, 3! Never back down 1, 2! Elicopter la pamant! Soldatul universal! Terminator-salvarea! Terminator 1, 2, 3! Stai ca trage mama laughing-asta e cel mai tare si the exorcist asta e de groaza Pe aici nu se trece si noi cei din linia intai astea 2 sunt romanesti dar sunt foarte frumoase merita vazute mai e si singur acasa 1, 2, 3 capcana mercenarilor pentru patrie si fast and furios 1-6 si fast and furios tokyo drift cam atat stiu eu vizionare placuta. funda?

| LuMix a răspuns (pentru BitKode):

Am vazut pe toate

| Flooryn a răspuns:

Transformers 3(action), Legion(action), Orphan(horror), Atale of two sisters(horror), Dead silence (horror), Fast five(action), The Dark knight rises(action), Wrath of titans (action)

| Cislariu_Iulian_1992 a răspuns:

Shawshank Redemption, Reservoir Dogs, Django Unchained, Cloud Atlas,

| MicutzaDeMine a răspuns:

Depinde de ce fel de film vrei să vezi. Eu îți recomand unul de groază: SINISTER. Dacă nu vrei unul de groază, lasă mesaj.