| Alina_9967 a întrebat:

stau astazi cu nepotica mea o zi, pentru ca parintii ei mi-au lasat-o mie (ei au niste treburi.ma rog) si ea mi-a spus sa-i pun sa se uita la BiBi Blocksberg, la o serie cin ea se duce in vacanta cu familia la un castel si sunt vampiri.Imi puteti spune unde pot viziona acest episod online in romana?, si daca da dati-mi va rog linkul happy Mersi foarte mult :* Funda

2 răspunsuri:
| AleCsu_5975 a răspuns:

Incearca pe Vplay nu promit ca o sa gasesti...sau daca gasesti nu stiu sigur daca vor fi in romanabig grin

| Alecsoo a răspuns:

Scrii pe google "bibi blocksberg toate episoadele" si dai pe primul link si ai mai multe episoade. sper sa.ti fi fost de ajutorhappy fundita:X