| nikol_7126 a întrebat:

Buna stie cineva niste filme gen twilight sau de dragost, sf, comedie.
ps:chiar as vrea niste filme gen wilight dau funda+vot pentru ceilalti

Răspuns Câştigător
| IoanaKincaid a răspuns:

Interviu cu un vampir
Lesbian vampire killers
Vampire clan
Never cry werewolf

sau seriale daca te intereseaza:
The vampire diaries
True blood
Buffy

comedii cu adolescenti: Not another teen movie, Greta, American Pie (1, 2,3), Easy A, Bad teacher

Si de groaza : Constantine, Exorcizarea lui Emily Strange (dar, te avertizez ca nu o sa mai dormi saptamana asta )

si acum cel mai the best serial, pe care il ador:
Supernatural (okay...sunt si cateva episoade cu vampiri, dar il recomand oricui, e foarte fain)

10 răspunsuri:
| IoanaKincaid a răspuns:

Emily Rose scuzelaughing nu am fost atenta

| chrisstina a răspuns:

A walk to remember,the notebook, step up 1, 2, titanic,it's a girl boy thing, gen twilight ar fi un serial the vampire diaries

| An0N1M a răspuns:

Pai gen Twilight ar fi The Vampire Diarieshappyfunda?

| smeeagol a răspuns:

Blood este un serial super cu vampiri sau the vampire diaries are niste efecte puls actori. Poti sa te uiti si la seriile underworld.

| yonesss a răspuns:

Si mi-mi place twilight o poveste frumoasa de gragoste e in "Step up" e putin mai vechi dar merita vazut. Abia astept Twilight Breaking Dawn

| Minnie_8038 a răspuns:

Hachiko:A dog`s story, Snow buddies, seria Jurnalul vampirilor. sper ca ti-am fost de ajutor :*

| alexxa20 a răspuns:

Http://fisiereonline.do.am/......13-1-0-293 e subtitrat eu le-am vazut pe toate si sunt super abia astept sa apara si al IV-lea film

| scuturcrucile a răspuns:

Iti recomand cu mare drag "The Human Centipede", numai ca vampirii astea se hranesc cu alceva, dar te las pe tine sa descoperi

| paulvirvoreanu a răspuns:

Poi ar fi newmon, eclipse, amintesteti de mine (remembr me)