| Freeworld30 a întrebat:

Buna!happy Stie cineva pe ce site pot gasi serialul Crime Scene Investigation online, de la seria 1 la seria 13? L-am gasit pe un site,dar nu pot vedea toate serialele, la unele imi da eroare.Pls,care stie sa imi zica si mie. Ms!happy

Răspuns Câştigător
| pizzahut a răspuns:

Iti recomand siteul vPlay! Trebuie sa te iregistrezi dar merge foarte bine. Uneori, cei care sunt in RDS mai au probleme cu cateva videouri, dar in rest totul merge foarte bine. Trebuie sa il cauti la colectii. Vizionare placuta!
P.S: Aproape toate episoadele sunt subtritrate.

| Freeworld30 explică (pentru pizzahut):

Multumesc frumos pentru sfat! In sfarsit l-am gasit!happy

| Freeworld30 explică (pentru pizzahut):

Alt site in afara de vplay nu mai sti? Acum nu imi mai apar toate episoadele la CSI, la seria 14. Multumesc frumos!

| pizzahut a răspuns (pentru Freeworld30):

Pf, imi pare rau ca vad intrebarea dupa cateva luni. Daca iti e de folos la ceva, fsplay.net este un site foarte bun unde poti gasi orice serial vrei happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat