| xDarkAngelll a întrebat:

Stie cineva seriale sau filme in genul serialului Skam? Ma refer cu actori frumosi, pana in 25 de ani.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale cu adolescenți:Gossip Girl,The O.C.,Finding Carter,Skins,PLL, Hellcats, The Carrie Diaries, Blue Mountain State, Jane By Design, Smallville, Shameless, Bunheads, Red Band Society, 13 RW,Riverdale,Siren,Cloak And Dagger,The Fosters,The Innocents, The End Of The F***ing World, Beyond, Ravenswood, Nowhere Boys, Stranger Things, Eyewitness, The OA, 3%, The 100, The Magicians

1 răspuns:
| Zdog a răspuns:

Seriale adolescenti : Riverdale, Teen Wold, The Vampire Diaries, 13 Reasons why, The End of f***ing World, Glee, The Secret Life of the American Teenager, Skins, Stranger Things.