| Emima27 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi filmul Harry Potter 3: Prizonierul din Azkaban? Am incercat toate site-urile, dar nu merge niciunul sad Daca se poate linkul ar fi perfect.

4 răspunsuri:
| Hunt_Lexy_1995 a răspuns:

Uite aici: ...aban-2004/ + calitate foarte buna

| andreea00cr a răspuns:

Https://filmeseriale.online/film/harry-potter-and-the-prisoner-of-azkaban/
Cel mai bun site in care sa vizionezi filme/seriale
Calitatea este foarte buna, iar filmu ti se va incarca foarte repede, in ciuda reclamelor ce apar cand vrei sa pornesti filmul(dar mai nou, toate site-urile sunt enervante cu reclamele lor!)
Chiar ieri am vizionat acest film =]]]]
Sper sa te fii ajutat. happy

| aumih16 a răspuns:

Eu sunt interesat sa vad talismanele mortii mai degraba fiindca celelalte sase le-am vazut pe toate piatra filozofala camera secretelor prizonierul din azkaban pocalul de foc ordinul phoenix printul semipur