| Bogdan2132 a întrebat:

stiti ceva filme in care protagonistul / protagonistii sa aiba puteri supranaturale? Imi plac ff mult filmele astea happy imi dau adrenalina. Un ex ar fi The Covenant sau ceva de genul.Multumesc happy dau FUnda!

Răspuns Câştigător
| justagirl2 a răspuns:

Sau poti incerca serialul Heroes :) http://www.cinemagia.ro/filme/heroes-19993/ e foarte tare este exact ce cauti

1 răspuns:
| justagirl2 a răspuns:

Salut. pai Harry Potter, i am number four, fantastic four, The Sorcerer's Apprentice, the seeker: the dark is risingwinking viz placuta