| Rexxero a întrebat:

Stiti cumva al ce ora o sa se difuzeze filmul "Disney Avioane" la cinematograf? ~FUNDA~

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:) la ce ora se va difuza la cinematograf? :) ai fost vreodata la cinematograf? cred ca nu, dupa intrebarea pe care ai pus-o... du-te la cinematograful din orasul tau si vezi orarul acolo!
daca la filmul asta te referi http://www.imdb.com/title/tt1691917/ va aparea in cinematografe abia pe 6 septembrie 2013. pentru orele de difuzare trebuie sa stii cinematograful si orasul!