| Yukii a întrebat:

stiti desenele cu Tom si Jerry nu? Am inteles de la o colega ca au aparut episoade noi la televizor.Stiti cumva pe ce program?

Răspuns Câştigător
| Avatar001 a răspuns:

Http://desenecopii.info/? s=tom%20and%20jerry%202011%20online
Succes Funda?

7 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Da le ştiu.Se difuzează pe Boomerang şi Cartoon Network.Ce?! Tom şi Jerry îi urmăresc de când mă ştiu cu aceleaşi episoade.Cum de au apărut noi tocmai acum?!

| ralucaralu a răspuns:

Cand eram mica iubeam desenele acestea. Sunt extraordinare!

| Alexsb2006 a răspuns:

Buna! conform wikipedia http://en.wikipedia.org/wiki/Tom_and_Jerry si imdb tom si jerry au rulat intre 1940 si 1957 deci nu, nu cred ca e posibils a fie episoade noi.

| Alexsb2006 a răspuns:

Conform http://en.wikipedia.org/wiki/Tom_and_Jerry si imdb episoadele tom si jerry au rulat intre 1940-1957 deci nu, nu au aparut episoade noi

| Nyghtshadow a răspuns:

Incearca boomerang

| AndraCB a răspuns:

Da, au aparut si inca destule. Le gasesti pe youtube in romana. Eu am scris pe yt tom & jerry in romana, pentru ca eram cu cineva care nu intelege engleza si am gasit o multime pe care nu le stiam, cu toate ca am crezut ca le-am vazut pe toate existente. Vizionare placuta!

| Yukii explică:

Ms de raspunsuri big grin