| Diana11498 a întrebat:

Stiti filme in care personajele sunt adolescente? Mai ales daca apare si dragostea intre ele, ar fi perfect...love struck

3 răspunsuri:
| geolovesedward a răspuns:

Twilight saga,a walk to remeber, remeber me,she's the man,never back down, mean girls, easy a, nu mai stiu lalalalallalalala laughing

| Pebbles a răspuns:

Pe acasa: teresa, clase 406big grin

| andrada77 a răspuns:

Pai ar fi : Never say never (Justin Bieber, documentar ), Water for Elephants ( Robert Pattinson, dragoste ), Twillight Saga Amurg, 17 Again (Zac Efron )... FUNDA? PLSS