| Roxanne09 a întrebat:

Tot incerc sa imi amintesc un film pe care l-am vazut de mult timp ( cred ca 3 ani ) dar nu imi mai amintesc cum se numeste ( ca sa-l revad big grin ) si vreau sa ma ajutati. Povestea este cam asa : O tanara lucreaza la un restaurant si asteapta sa vina prietenul. Acesta isi face aparitia, insa, se desparte de ea. Ea trebuie sa plece la parinti de Craciun sa-l prezinte dar nu poate spune adevarul deoarece acestia nu accepta asa ceva. In schimb, in acelasi restaurant se afla un alt tanar care isi asteapta iubita pentru a o cere de sotie. Il ia pe acesta obligat fortat, il ameninta chiar ( cu pistolul ) si il duce la parinti dupa mai multe intamplari. Acesta tot incearca sa le spuna parintilor ca nu este cine cred ei ca sunt dar acestia nu il cred datorita imbarligaturilor tipei si nici acces la telefon. Intr-un final adevarul se afla cand isi face aparitia politia chemata de "viitoarea logodnica a baiatului ". Cam asa este, nu imi mai amintesc bine. Ideea este ca nici macar actorii nu mi-i mai amintesc crying. HEEEEELLPP! crying

6 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Holiday in Handcuffs (Sarbatori in catuse)

| Roxanne09 explică (pentru dannys):

Daaaaaaaaaaa Asta este, Multumesc frumos :* big grin

| dannys a răspuns (pentru Roxanne09):

Cu placere.

| Elena_9064 a răspuns:

Buna. Eu stiu foarte multe filme.Dar nu prea i-mi dau seama despre ce film este vorba. Oricum cum a spus RoxyGirl nu are cum sa fie The Propsal. Dar in orice caz daca vrei sa te uiti la un film de dragoste frumos iti recomand Anjaana Anjaani este cel mai frumos film.:X

| Mehh a răspuns:

Stiu filmul! E super! Nu mai stiu sigur cum se chema... ohhh...A gata! Stiu!:Holday In Handcuffs

| RoxyGirl a răspuns:

Cred ca filmul se numeste" Vrei sa te insori cu mine?" sau "The proposal"(in lb engleza)