| MariaaDrb a întrebat:

Toti fani emisiuni "Burlacul" maine va fi finala deci cu cine tineti, eu sincer nu am o favorita fiindca ana-maria e plecata de aia sad. Cu cezara :@ sau cu Anca?big grin
[sper sa o aduca maine la finala ar fi tare de ott:X:X]

6 răspunsuri:
| Marghioalaa a răspuns:

Mda, vad ca limba romana este asasinata

| Marghioalaa a răspuns:

Mda, vad ca limba romana este asasinata straight face

| aLLu17 a răspuns:

Nu cred ca o sa ramana cu vreo una din astea ca in secvente se vedea cum el pleaca si le lasa p alea singure...da dhi pakat ca a plecat Anne ca se potriveauwinking

| Alle15 a răspuns:

Cu cezara,tu nu-ti dai seama ca o iubeste? De ce crezi ca a adus-o inapoi,fiindca are sentimente pentru ea,si sa lasam gluma,e fotomodel si e frumoasa, Anca zici ca-i parasuta, e urata si prea aspra.DECI CEZARA! Si pe Anne no sa o aduca deaorece nu are cum sa fie 3 in finala.Si anne era o prefacuta, se tot prefacea sa fie in centrul atentiei.

| Flaviius87 a răspuns:

"Fanii emisiunii" happy nu sunt fan dar nu m-am putut abtine! laughing

| marina11 a răspuns:

Si mie imi placea de ana maria si am plans in hohote cand a plecat...si totusi am vazut ca nu alege pe nimeni! ca edward pleaca si catalin fuge dupa el...totusi da`mi idul tau poate vii la mine sa ne uitam!(daca esti din husi laughing)