| AnonymousRomania a întrebat:

Buna TPB! Asi dori si eu s-a m-a ajutati cu un film! Ceva de dragoste, la liceu, la facultate, cu personaje de 17, 18, 19 ani. Un film de adolescenti, si s-a includa dragoste, suferinta ( putina ). Ceva de genul! Imi spuneti si mie daca se poate? MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| GreenEyed a răspuns:

Keith,Grace,My sisters keeper.Mai ales primele doua cred ca te intereseaza.Sunt foooarte dragute si emotionante.

| AnonymousRomania explică (pentru GreenEyed):

Multumesc... de ajutor... :X:*

4 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Crazy & Beautiful

| mariuseu12 a răspuns:

Incearca liceeni cred ca e cel mai tare film mixt din cate stiu..ps vrei si link? sau in cauti tubig grin

| AnonymousRomania explică (pentru mariuseu12):

Daca se poate, damil! Multumesc! :X:*