| SunSetNow a întrebat:

Buna TPU.A fost astazi dimineata (04/08/2012) pe Disney Channel un nou episod din Magicienii din Waverly Place pe la ora 8 si ceva, parca asa.Din pacate nu l-am vazut.Stiti cumva cum il pot gasi,cum se numeste sau cand da reluare? Va rog mult sa ma ajutati, dau funda happy. Daca am scris ceva gresit va rog sa ma scuzati.

1 răspuns:
| Thatsnotmyname a răspuns:

Încearcă pe vplay la Colecții. Găsești toate episoadele, apărute până în acest moment, din orice serial. big grin