| Skittles19 a întrebat:

A vazut cineva filmul "Permis de casatorie"? Cum vi s-a parut?

Astept pareri.
Pa, pa!

Răspuns Câştigător
| Crisyy a răspuns:

Filmul este o comedie romatica draguta si very touching mai ales la final unde recunosc am dat drumul la robinet si am fost cry baby. Mandy more este gingasa firava perfecta pentru acest tip de rol si robie williams este comediantul cu care toti suntem obisnuiti. Aici el este reverndul Frank un preot foarte atipic care cauzeaza numai belele probleme si certuri, oricum omul asta se pare ca nu aduce nimic bun, dar pana ala urma ii ajuta pe cei doi sa recunoasca ca perfectiunea pe care o afisau nu exista, nu exista cuplu care sa nu se certe niciodata si mai ales ii ajuta sa se cunoasa mai bine facandu-le iubirea si mai puternica, mai ales le pune dragostea la incercare pentru a vedea sigur daca amandoi sunt pregatiti for the big step. Merita un 10 si o recomandare calduroasa sa l vedeti. Are si niste faze la care razi sanatos cand le da spre creste doua papusi care tin loc de bebelusi foarte tari fazele.

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Super film. L-am vazut de vreo 3 ori pana acum si nu m-am saturat. Parca l-a dat la ProTv anul trecut tot de Craciun. Sau daca vrei poti sa-l vezi online. Numai bine!

| bogdanp a răspuns:

E bun de vazut o data...nu e extraordinar insa nu cred ca o sa te plictisesti.Robin Williams face toti banii!