| OnlyTheScript a întrebat:

Acesta este un videoclip de pe youtube! Mie imi este frica sa ma uit la l deoarece am vazut comentariile si multi injurau acolo din cauza aceasta. Cine este curajosul sa imi zica si mie ce se intampla in acest video primeste funda. http://www.youtube.com/watch?v=rP4LOJXIOkc

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

N-ai de ce sa te sperii!
Videoul porneste fara sunet iar dupa un timp apare o fata cu o fata zombi si zbiara, dar eu in loc sa ma sperii m-a luat rasul... laughing))

| OnlyTheScript explică (pentru lpavel):

Multumesc dar tot nu vreau sa m uit...acum ca stiu ce se intampla.laughing

4 răspunsuri:
| OnlyTheScript explică:

Va multumesc tuturor..eu insa nu am avut curaj sa ma uit la videoclipul insine. Dadeam cu mouse-ul mai departe si cu mana la ochi. Ma uitam printre doua degete laughing...Si am vazut si eu fata aceea de la sfarsit...Va multumesc totusi.

| Clouds a răspuns:

laughing))) am tipat dar dupa am inceput sa raddd laughing))

| MihaelaCernea a răspuns:

E o fata care deschide gura parca ar fi posedata nu e asa infricosator...