| FeFe_5684 a întrebat:

Acum am vazut ceva secvente de la serialul Narcisa Salbatica de pe antena 1, dar nu prea am inteles ca le-a mutat prea repede. Cn urmareste telenovela uitati`va la secvente ca mai trebuie sa apara si lamuriti`ma si pe mine ce se intampla big grin. Primul raspuns si evident cel bun primeste funda:* Mersii love struck

2 răspunsuri:
| Livi_9199 a răspuns:

Poti sa te mai uiti o data pe net. intra pe google.com apoi scrii narcisa salbatica si urmaresti acolo toate episoadele:*

| FeFe_5684 explică:

Au aratat ce va fi in episoadele urmatoare.
Incercati sa prindeti promo-urile pe tv!
Din ce am vazut (ca imaginile au fost foarte rapide, intense ) un lucru e cert se vor intampla multeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
drama de drama.