| JiHyun a întrebat:

Buna,TPU! Acum o luna m-am uitat la serialul 49 de zile si am ramas un pic surprinsa de toata povestea cum toti aveau intre ei legaturi ascunse.Adica,eu cred ca acea babalaughing l-a pus pe Yi Soo s-o puna pe Ji Hyun in corpul lui Yi Kyung intentionat,pentru ca datorita lui Ji Hyun,parintii ei si-au gasit copilul pierdut,adica Yi Kyung, iar ea sa nu ramana chiar singura pe lume, ceea ce s-ar fi intamplat daca Ji Hyun ramanea in viata si nu isi amintea nimic din cele 49 de zile.Voi ce credeti? Ati fi vrut ca Ji Hyun sa ramana cu Han Kang? As vrea sa raspunda doar cei care chiar au vazut serialul, nu vreau sa vad raspunsuri in bataie de jocsad

2 răspunsuri:
| Daysukki a răspuns:

O to ca jo? se pare ca nimeni nu ti-a raspuns la intrebare.nu tuturor le plac dramele coreene.nu am vazut aceasta drama.in schim am vazut multe. poate o sa ma uit. sunt o mare amatoare.ma bucur sa vad ca mai sunt oameni carora le plac dramale.nu cred ca raspunsul meu iti e de ajutor dar sper ca ti-a facut placere sa-l citesti.

| LupuMaria a răspuns:

Eu am vazut serialul. Dupa cum am citit ceea ce ai scris tu mi se pare ca ai dreptate. Eu credeam ca baba aia a facut intetionat ca Ji Hyun sa o puna in corpul lui Yi Kyung doar pentru ca programatorul sa se intalneasca cu Yi Kyung in ultima lui zi de programator. Nu stiu daca ai inteles ceva din ceea ce am scris dar asta am inteles, dar si ceea ce ai inteles tu mi se pare bun. In fin, Funda? big grin