| valentinamarinamary a întrebat:

Am auzit ca la majoratul lui Vlad o va insela pe Anca cu Cora, este adevarat? Si daca da ..cum este posibil? Sau cum s-a intamplat!

13 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

De unde ai auzit/aflat asta?

| valentinamarinamary explică (pentru 1000bodies):

A zis unu ca a citit undeva!

| waXonwaXoff a răspuns:

Sigur e vorba de "Pariu cu moartea"
, super raspunsul lui alex

| alexTT a răspuns:

Nu cu Cora o va insela ci cu Andra, si va fi surprins de Maria in timp ce i-o trage oral si anal Andrei, iar Maria i-a propus sa i-o traga si ei ca sa nu mai zica la nimeni si au facut un menaj a trois de toata frumusetea cu ejaculare pe fata si pe sanii lor.

| valentinamarinamary explică (pentru alexTT):

Hai mah termina, nesimtitule!

| Geo17 a răspuns (pentru alexTT):

Nu delira..Nu e un film porno e doar, e doar un film serial pentru copii!

| valentinamarinamary explică (pentru Geo17):

IDioti! daca nu stiti sa raspundeti mai bine nu mai intrati pe aceasta intrebare!

| Geo17 a răspuns (pentru valentinamarinamary):

Wooowww...Era si pentru. mine?

| valentinamarinamary explică (pentru Geo17):

Voiam sa zic de ei ca sunt idioti!

| Geo17 a răspuns (pentru valentinamarinamary):

AAA. oke am intele!
pupici!

| iulikk a răspuns:

Nu stiu..Asteapta episodulbig grinbig grin

| EllyBeiiib a răspuns:

Nu cu Cora, nici cu Sara, ci cu Doris. Tipa la care so dat Rafael inainte de atentat.

| valentinamarinamary explică (pentru EllyBeiiib):

Da. uite ca zvonurile de pe net s-au adeverit dar ce cauta doris acasa la cristi si la majoratul lui vladd!?+ca a mai sarutato Vlad inainte la jocu ala cu sticla si el incepuse sa o atinga si a tras-o anca atunci! NU POT SA CRED CA DE NESIMTIT POATE FI VLAD. SI daca era dorogat sau beat si s-a asezat aia pe el el a luat-o in brate si o saruta ...cuj e posibil te saruti si nu sti cu cine? M-am gandit ca o confunda cu anca, dar scuze ..prea mare confuzia straight face!