| xterror7 a întrebat:

am nevoie de ajtorul vostru deci am vazut un film, My boy fiend from the future si mi-am amintit de un film care l-am vazut cred ca acum vreo 5-6 ani poate mai bine la Tv (nu`mi amintesc pe ce canal) nu stiu cum i spune mi-am intrebmasina care-l tine 1000 de ani in viata, (daca-mi amintesc bine) se trezeste in timpul acela si tot poporul e intors pedos e o comedie, este mirat de ce vede, el e singurul om care poate schimba populatia oamenilor! cam atat imi amintesc dau funda please! at toti prieteni, nu stiu nic ei probabil ca stiti uni dintre voi, este vorba despre un om care din accident este pus intr-o

Răspuns Câştigător
| 4ndr3i a răspuns:

Pai si unde i fundita?

4 răspunsuri:
| 4ndr3i a răspuns:

Idiocracy se numeste...din ce spui tu. daca e asta.n-ar strica o fundita big grin

| xterror7 explică (pentru 4ndr3i):

Esti un erou al zilei laughing mersi foarte mult fundita!

| xterror7 explică (pentru 4ndr3i):

^^ am dat, da se pare ca laughing n-a mers

| 4ndr3i a răspuns (pentru xterror7):

Pai si unde i fundita?

| xterror7 explică:

Scuzati-mi greseala! am dat copy si paste ca nu s-a postat!