| dede191 a întrebat:

am nevoie mare de ajutor. Caut de cateva zile un film cu un baiat, care este robot dar el nu stie. si ajunge intr. o lume de copii ( cred ca se numea lumea de jos) si acolo e ca o familie, si cand vine sus pe lumea normala vor sa ii fure ceva din el, nu stiu cum se numeste va roooogggg puppy dog eyes! funditaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! filmul se numeste( A.I - Artificial Intelligence) http://www.youtube.com/watch?v=sqS83f-NUww sper ca ti-am fost de ajutor. Vizionare placuta!

| mefree2fly a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,intr-adevar acela este filmul. Nu-mi mai aminteam cum se numeste. Multumeschappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru mefree2fly):

Nu ai pentru. ce!

9 răspunsuri:
| mefree2fly a răspuns:

Si baiatu acela robot mai are inca un frate adevarat? si maica-sa vrea sa-l abandoneze intr-o padure pe baiatul-robot? si intr-o seara baiatul-robot ii taie mamei sale o suvita de par? si baiatul-robot se roaga sa fie si el baiat normal ca maica-sa sa-l iubeasca ca pe fiul lor adevarat? despre filmul acela vorbesti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mefree2fly):

Da despre el vorbea dar nu mai stia numele filmului, frumos filmu in categoria Sf.

| dede191 explică:

@paperairplane34. Nu e acela. este desen big grin cu un baiat cu parul brunet si el nu stie ca ii robot, si are ceva albastru in el. care vrea sa il fure un om rau... puppy dog eyes ...si pica intr.o zis in lumea de jos unde is alti copii, dar normali si urasc robotii

| anonim_4396 a răspuns (pentru dede191):

Buna! daca ai sti sa te exprimi mai bine ti-as putea raspunde, bineinteles daca stiu filmu.

| dede191 explică (pentru anonim_4396):

Ti-am zis. Un baiat are ceva albastru in piept. Care vrea un om rau sa il ia. Taicasu nu il lasa sa iar afara din casa si el intr.o zis vede ca poate zbura. Si pica intr.o lume. (de jos cred) si acolo intalneste niste copii normali, si il intreaba daca ii robot sau nu( ei is contra roboti) si zice ca nu si il primesc ca si fratele lor. Si reinvie un robot foarte vechi (unu galben) iar acel robot il protejeaza peste tot si in alta zi acel copil urca inapoi in lumea de sus si acel om rau il prinde si ii fura energia aia albastra. Cam atat imi amintesc puppy dog eyes!

| anonim_4396 a răspuns (pentru dede191):

Nu-l stiu imi pare rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-am dat voturi casa va creasca punctele si puterea cu placere!