| CurcubeuAlbNegru a întrebat:

TPU! Am o intrebare pentru cei care v-ati uitat la Gossip Girl : in sezonul 6, episodul 9 Chuck isi omoara tatal sau acesta moare singur ca n-am inteles pana la urma?

3 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

A murit intr-un accident de masina.

| CurcubeuAlbNegru explică (pentru selfie):

Stiu, asta a fost mai pe la inceputul serialului. Dar de fapt el si-a inscenat moartea, n-a murit cu adevarat in acel accident si apoi apare din nou ca personaj. Iar in sezonul 6 moare cu adevarat. El si Chuck se afla pe un zgarie-nori si se lupta, iar Bart cade de pe zgarie-nori si moare. Si nu stiu cum a murit ( adica daca l-a impins Chuck sau a cazut singur ), asta intrebam.

| selfie a răspuns (pentru CurcubeuAlbNegru):

Sora-mea a vazut tot serialul. O sa o intreb cand ajunge acasa si iti trimit un mesajwinking